Wspołpraca

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Od niemal dekady oferujemy profesjonalne zarządzanie wynajmem nieruchomości w Trójmieście. Jeśli posiadasz już lub planujesz zakup nieruchomości w Trójmieście, na Półwyspie Helskim lub w Łebie z zamiarem generowania zysków, jesteśmy idealnym partnerem, pełnym niezbędnych informacji i gwarancji spokojnego wzrostu kapitału. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dokładnie analizując wszelkie aspekty inwestycji.

KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami to proces wielowymiarowy, wymagający uwzględnienia szeregu istotnych czynników. Realizacja wysokiej jakości produktu, skuteczne zarządzanie oraz utrzymanie optymalnych standardów na wielu płaszczyznach to efekt doświadczenia, zaangażowania, umiejętności i dedykowanego czasu.

Posiadamy doświadczenie umożliwiające sprawne funkcjonowanie nieruchomości na rynku najmu. Dobra strategia i posiadanie indywidualnych kanałów sprzedaży, pozwala nam zapewnić bardzo dobre obłożenie przez cały rok. Zajmujemy się również wynajmem hybrydowym, który łączy w sobie rezerwacje na krótkie jak i długie terminy .

PRZYGOTOWANIE

Wprowadzenie nieruchomości na rynek, jej odpowiednie zaprezentowanie oraz przygotowanie dla pierwszych najemców to kluczowy moment dla dalszego, odpowiedniego funkcjonowania lokalu.

HOME STAGING

Profesjonalne przygotowanie apartamentu pod wynajem to nasze pierwsze zadanie. Home staging na najwyższym poziomie przynosi wiele korzyści. Skraca proces sprzedaży online. Zwiększa wartość mieszkania. Wpływa na pozytywny odbiór odbiorcy.

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA

Kluczowy aspekt przy sprzedaży online. Cel? Pokazanie przestronnych pomieszczeń, wyszczególnienie atrakcyjnych dla najemcy detali oraz mocnych stron nieruchomości.

IMPLEMENTACJA

Wprowadzenie produktu na rynek, integracja wielu kanałów sprzedażowych oraz dedykowany content marketing.

PEŁNA KONTROLA

Zdalny dostęp do indywidualnego konta apartamentu to przede wszystkim gwarancja poczucia bezpieczeństwa właściciela mieszkania.

WSZYSTKO NA TEMAT MIESZKANIA W JEDNYM MIEJSCU

Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów jest priorytetem. Dlatego udostępniamy im panel właścicielski, służący do czerpania wiedzy o swoim apartamencie.

WŁASNA REZERWACJA

Jako jedni z nielicznych na rynku, nie ograniczamy pobytów właścicieli apartamentów. Dokonanie rezerwacji własnej zajmuje dosłownie chwilę. Kalendarz w wersji online ułatwia wybór odpowiedniego terminu.

ZDALNY DOSTĘP DLA WŁAŚCICIELI

Jak największy przychód to nasz wspólny cel. W pełni zautomatyzowany panel właścicielski daje możliwość ciągłego kontrolowania zarobków

    Zgłoś apartament