Wspołpraca

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Od niemal dekady zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem najmu mieszkań w Trójmieście. Jeśli masz lub planujesz kupić nieruchomość z myślą o zarabianiu na nim, jesteśmy idealnym źródłem informacji i gwarancją spokojnego pomnażania zysków. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując wszystkie aspekty inwestycji.

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Osiągnięcie maksymalnego zwrotu z inwestycji wymaga fachowej wiedzy, zaangażowania oraz poświecenia dużej ilości czasu. Nasz zespół posiada doświadczenie umożliwiające sprawne funkcjonowanie nieruchomości na rynku najmu. Dobra strategia, baza własnych klientów indywidualnych i biznesowych oraz kanał sprzedaży bezpośredniej, pozwalają nam zapewnić bardzo dobre obłożenie przez okrągły rok. W zależności od potrzeb naszych gości i wciąż zmieniającego się rynku oferujemy trzy rodzaje najmu. Najem krótkoterminowy, najem długoterminowy i połączenie obu typów, nazywane na rynku najmem hybrydowym.

TRZY PIERWSZE KROKI

Wprowadzenie oferty najmu apartamentu na rynek i odpowiednie go zaprezentowanie to nasza misja.

1. HOME STAGING

Profesjonale przygotowanie apartamentu pod wynajem jest pierwszym naszym zadaniem do wykonania. Chętnie posłużymy fachową radą, pomożemy przy zakupach dodatków wyposażenia wnętrza, a jeśli zajdzie potrzeba to pomożemy w zorganizowaniu remontu Twojego mieszkania. Wszystko to po to, aby zaprezentować ofertę najlepiej jak się da.

2. SESJA FOTOGRAFICZNA

Profesjonalna sesja fotograficzna jest jednym z głównych aspektów, które wpływają na sprzedaż w internecie. Pokazanie przestronnych pomieszczeń w odpowiednim świetle, podkreślenie przyjemnych dla oka detali oraz mocnych stron nieruchomości wpływają w bardzo dużym stopniu na atrakcyjność oferty.

3. WDROŻENIE

Wprowadzenie oferty na rynek i integracja z kilkudziesięcioma serwisami rezerwacyjnymi, oferującymi swoje usługi na rynku polskim i zagranicznym to trzeci, ostatni krok projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i naszych ciągłych działaniach marketingowych, jesteśmy w stanie przedstawić produkt w taki sposób, aby potencjalni goście wybrali właśnie naszą ofertę.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zdalny dostęp do indywidualnego konta to przede wszystkim gwarancja poczucia bezpieczeństwa właściciela apartamentu.

MONITOROWANIE SWOJEJ INWESTYCJI

Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów jest naszym priorytetem. Dlatego udostępniamy właścicielom specjalny panel, służący do monitorowania swojej inwestycji.

REZERWACJA WŁAŚCICIELA

Jako jedni z nielicznych na rynku, nie ograniczamy pobytów właścicieli apartamentów. Dokonanie rezerwacji własnej zajmuje dosłownie chwilę. Kalendarz w wersji online ułatwia wybór odpowiedniego terminu.

DOSTĘP ONLINE

Wypracowanie jak największego przychodu z najmu to nasz wspólny cel. W pełni zautomatyzowany panel właścicielski daje możliwość ciągłego kontrolowania zarobków oraz obłożenia rezerwacji.

    Zgłoś apartament